Nokta Duşakabin

Avcılar Duşakabin

Avcılar Duşakabin

avcılar duşakabin

1992 yılında Bakırköy'den ayrılarak ilçe Olan Avcılar,10 mahalleden oluşmaktadır,Avcılar Merkez Mahallesi,Avcılar Ambarlı Mahallesi,Avcılar Cihangir Mahallesi,AvcılarGümüşpala Mahallesi,Avcılar Denizköşkler Mahallesi,Avcılar Üniversite Mahallesi,Avcılar Mustafa Kemal Paşa Mahallesi,Avcılar Firuzköy Mahallesi,AvcılarTahtakale Mahallesi,Avcılar Yeşilkent Mahallesi'nin tümüne firmamız,haftanın 6 günü Duşakabin Ölçü Keşif Servisi Düzenlemektedir. Duşakabin keşif servisimizden randevu için 1 gün öncesinden 0212 504 91 47 arıyıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetlerimiz 2 yıl garantili olup ürünlerimiz %100 yerli malzemeden üretilmekte olup tüm gerekli belgelere sahiptir.

Fimamızın satışı ve montajını yapmaktaolduğu ürün çeşitleri Cam Duşakabin,Mika Duşakabin,Duşteknesi,Küvet,Jakuzi Ve Kompakt duşakabin modelleridir. firmamızda satılmakta olan ürünler  Duştıme,ve süperduş üretim tesislerinde üretmektedir.Duşakabi keşif servisimizden randevu için 1 gün öncesinden 0212 504 91 47 arıyıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetlerimiz 2 yıl garantili olup ürünlerimiz %100 yerli malzemeden üretilmekte olup tüm gerekli belgelere sahiptir. Fimamızın satışı ve montajını yapmaktaolduğu ürün çeşitleri Cam Duşakabin,Mika Duşakabin,Duşteknesi,Küvet,Jakuzi Ve Kompakt duşakabin modelleridir. firmamızda satılmakta olan ürünler  Duştıme,ve süperduş üretim tesislerinde üretmektedir.

İstabul İçi servis bölgelerimiz

Bahçelievler DUŞAKABİNBayrampaşa DUŞAKABİNBeylikdüzü DUŞAKABİN
Bakırköy DUŞAKABİN      Beşiktaş DUŞAKABİNBeyoğlu DUŞAKABİN
Başakşehir DUŞAKABİNBeykoz DUŞAKABİN Büyükçekmece DUŞAKABİN 
Büyükçekmece DUŞAKABİN Gaziosmanpaşa DUŞAKABİN Güngören DUŞAKABİN 
Çatalca DUŞAKABİN Çekmeköy DUŞAKABİNKartal DUŞAKABİN 
Esenler DUŞAKABİNEyüp DUŞAKABİN Fatih DUŞAKABİN
Küçükçekmece DUŞAKABİNMaltepe DUŞAKABİN Pendik DUŞAKABİN 
Sancaktepe DUŞAKABİNArnavutköy DUŞAKABİN Ataşehir DUŞAKABİN
Avcılar DUŞAKABİNBağcılar DUŞAKABİN Zeytinburnu DUŞAKABİN
Sarıyer DUŞAKABİNSilivri DUŞAKABİN Sultanbeyli DUŞAKABİN 
Sultangazi DUŞAKABİNŞile DUŞAKABİN Şişli DUŞAKABİN 
Tuzla DUŞAKABİN Ümraniye DUŞAKABİNÜsküdar DUŞAKABİN 

Müşterimize en iyi hizmeti sunabilmek için ölçü alımından montaj aşamasına kadar geçen bütün aşamalar titizlikle ve sistemli bir şekilde takip edilmekte, taleplerin en kısa sürede ve yüksek kalitede sonuçlandırılması hedeflenmektedir. Ürünlerin kısa sürede üretilip sevk edilmesi şirketin önemli avantajlarındandır. Tüm cam ürünlerimiz, kırılmaya karşı dayanıklığı arttırmak amacıyla üstün kalitede temperlenmektedir. Duş kabinleri, mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ile üretilmektedir. Kullanılan fitil ve rulmanlar ileri teknoloji malzemeleridir.